Rozcestník

Sociální sítě

Vybrané blogové články

Spánkový experiment s produkty DAYZEN

Spánkový experiment s produkty DAYZEN

Proč jsem s tímto spánkovým experimentem přišel?V dnešní uspěchané a stresující době je kvalitní spánek jedním z klíčových faktorů pro udržení dobrého zdraví a celkové pohody. Pro mnoho lidí však získání dostatečného a kvalitního spánku může být velkou výzvou. Proto...

Ozdrav své střevo a zažij příval energie

Ozdrav své střevo a zažij příval energie

Osa střevo-mozekSlyšeli jste už někdy o ose střevo-mozek? Pokud ne, tak v jednoduchosti se dá říci, že je to obousměrný komunikační systém mezi střevem a mozkem, který umožňuje vzájemnou interakci mezi nervovým systémem a mikrobiomem v trávicím traktu. Signály z...

Najdi životní rovnováhu a žij život bez limitů

Najdi životní rovnováhu a žij život bez limitů

Je váš život v rovnováze?Život může být v některých fázích opravdu náročný a často nás tak přivádí k otázkám hledání vlastní rovnováhy. Můžeme se cítit unavení, nespokojení a někdy dokonce ztrácíme smysl života. Ale co když vám řeknu, že řešení může být jednodušší,...

Doporučuji

Produkty DAYZEN - Slevový kód je: limithacker10

Dayzen misí je optimalizace zdraví za pomoci osvědených přírodních látek, které vám pomohu najít vytouženou vnitřní rovnováhu a zlepšit kvalitu života.

Lighthacker

Fotobiomodulační panely jsou nejsilnějšími zařízeními svého druhu. Rád doporučuji to nejlepší a právě tyto panely vám opravdu rozzáří život. 

Individuální spolupráce

Rád by jsi se rozvíjel v kontextu filozofie tělo, mysl, mise? To znamená, že by jsi se rád naučil, jak dostat své fyzické i mentální tělo do harmonie, aby jsi mohl dělat ještě větší pokroky ve svém životním poslání? Rád ti ze své pozice mindset & health coache poradím a pomůžu. 

Tomáše znám asi dvacet let, ale velmi dlouhou dobu jsme se neviděli. Když jsme se po letech náhodně setkali, tak věřím, že to nebyla jen náhoda, ale byla to příležitost ke změně. V obchodě se mi dařilo, ale v životě mi něco scházelo. Když jsem pochopil, jak Tomáš funguje a s čím mi může pomoci, tak se teprve začali dít věci. Zlepšil jsem svou fyzičku, začal jsem eliminovat ve svém životě stres. Díky Tomovi jsem absolvoval i workshop od Sporthacking institutu, čímž se mi ještě více otevřeli oči a pochopil jsem na co se musím ještě více ve svém životě zaměřit. Díky, že mě inspiruješ a si mi dobrým parťákem.

Jakub Daněk

Obchodník a lektor

Rozvoj skupin

Tomáš mě provedl otužováním a dechovými technikami. Mohu říci, že jsem získal velmi užitečné nástroje pro zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Věřím, že každý kdo prochází náročnějším obdobím by si mohl přiznat, že je fajn říci si o pomoc.

Petr Číž

Odborník na umělecké instalace

Naprosto fantastický zážitek, od příchodu až do poslední minuty. Ze srdce děkuji Tomovi a Zuzce za tento nezapomenutelný den plný intenzivních zážitků. 

Lucka Podolová

Aip coach, Reference z workshopu