Reference

Jak o mě lidé mluví?

Pavel Taraba

Zúčastnil som sa kurzu Tomáša v Luhačoviciach. Ráno snežilo a čo začalo ako romantický výlet sa zmenilo na celkom dobrú kĺzačku na ceste. Niektoré veci v živote ovlivníme a niektoré ako napríklad počasie, nie. Takže vstupné podmienky nemal Tomáš vôbec jednoduché. Ale po príchode bolo všetko inak. Už len samotné miesto vo mne vyvolávalo pokoj a kľud. Zavnímal som prepojenie miesta a témy samotného kurzu. Organizačne to bolo všetko perfektné. Bolo vidno, že Tomáš nič nepodcenil a svedomito sa pripravil. Pri ukážkach dýchania som pocítil maximálne uvoľnenie (určite za to mohol i Tomášov ukľudňujúcimi hlas). Sám som bol prekvapený intenzitou toho zážitku. Fakt som to nečakal. Taktiež sa mi podarilo prekonať sám seba, keď som po prvý krát vstúpil do vody, pri teplotě vzduchu ktorá mala menej ako dva stupne. Po tomto zážitku nasledoval obed, ktorého menu ladilo s témou i celkovým prežívaním. Z kurzu som si odniesol nielen nové poznatky, ale najmä neuveriteľný pocit pokoja. Odporúčam zažiť. Pavel

Jan Dračka

Nejvíce mě oslovil primárně přednes, zkušenosti a znalosti v oblasti meditací, kde bylo naprosto úžasné následovat tvoje vedení. Odnášel jsem si po prvním a druhém setkání klid, ale zároveň novou energii a motivaci. Také jsem byl velmi potěšen z toho, že jsem se setkal s lidmi, se kterými jsem mohl sdílet a hledat podobný cíl (klid a rovnováhu) a sdílet/vyslechnout jejich cestu, což mě také velmi obohacuje. Také jsem byl nadšen z rozmanitosti a propojeni meditací, ledového ponoru, seberozvoje a to v jednom kurzu.

Petr Číž

Tomáš mě provedl otužováním a dechovými technikami. Mohu říci, že jsem získal velmi užitečné nástroje pro zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Věřím, že každý kdo prochází náročnějším obdobím by si mohl přiznat, že je fajn říci si o pomoc.

Filip Miljkovič

Rád by som poďakoval Tomášovi za pôsobivý seminár, ktorý nie len vo mne zanechal stopy k zamysleniu sa nad svojim spôsobom života. Každý školiteľ (mentor) ma svoj jedineční prístup k ľudom a Tomášov prístup a premýšľanie je v mnohých aspektoch výnimočné. Tomáš vo mne vyvolal mnoho podnetov k zamysleniu a zmenám v mojom životnom štýle. Semináre spájajú zdravý životný štýl pomocou fyzických činností (otužovanie, dychové cvičenia) a mentálneho nastavenia pomocou osobných a kolektívnych konverzácií na témy, ktoré ľudia v živote málokedy zdieľajú. Ak si chcete zlepšiť svoju zdravotnú a mentálnu kondíciu a zbaviť sa zlého životného stresu, tak Tomáš je tou najlepšou voľbou, ktorú viem odporučiť. Na záver musím pochváliť organizačné schopnosti Limithacker inštitútu, ktorý semináre a školenia vždy dokáže pripraviť v jedinečných lokalitách a priestoroch, ktoré vždy zanechajú nezabudnuteľný dojem. K Tomášovi prejavujem hlbokú úctu a som rád, že som ho spoznal nielen ako vynikajúceho mentora, ale aj ako dobrého priateľa.

Radim Šulák

Když jsem se měl zúčastnit programu Za hranice nemožného, byl jsem z toho trochu nervózní. Říkal jsem si,, budou tam lidi, kteří se otužují a mají s tím zkušenosti a já, který to jen párkrát zkusil je budu brzdit, budou se mi možná smát, říkat si „co tady dělá“ a podobné pochyby. Ve skutečnosti tam byli lidi, kteří mají s otužováním, více zkušeností než já. To se i projevilo ponorem do ledového jezírka, kde se všichni ponořili. Jen já jsem se ponořil do půl pasu. V tu chvíli mě to mrzelo, že jsem to nezvládnul. Pak za mnou přišel kouč Tomáš a ptal se mě, co mě brzdilo. Já jsem mu to řekl, promluvili jsme si o tom a on na to ,, ak to půjdeme zkusit znova“. Po druhé jsem to zvládnul! Vlezl jsem poprvé do ledového jezírka. Ten pocit je nepopsatelný. Dostal jsem se za hranice nemožného! Byl jsem na sebe pyšný. Pokud se chcete zbavit strachu a pochyb, rozhodně doporučuji tento program. Jsou tam skvělí lidi, kteří jsou na stejné vlně a je jim úplně jedno, jestli máte nebo nemáte zkušenosti. Stačí udělat jen dva kroky, PŘIJÍT a BÝT TADY a TEĎ

Lucie Podolová

Naprosto fantastický zážitek, od příchodu až do poslední minuty. Ze srdce děkuji Tomovi a Zuzce za tento nezapomenutelný den plný intenzivních zážitků. 

Jan Holoči

S Tomem to byla jízda od začátku až do konce. Velmi oceňuji různá dechová cvičení, které jsme v průběhu workshopu probírali, za mě osobně nejvíc působilo WimHof. Zároveň velmi oceňuji prostory, i celkovou atmosféru celého workshopu. Tomášovi přeji hodně úspěchů i v budoucnosti.

Jakub Daněk

Tomáše znám asi dvacet let, ale velmi dlouhou dobu jsme se neviděli. Když jsme se po letech náhodně setkali, tak věřím, že to nebyla jen náhoda, ale byla to příležitost ke změně. V obchodě se mi dařilo, ale v životě mi něco scházelo. Když jsem pochopil, jak Tomáš funguje a s čím mi může pomoci, tak se teprve začali dít věci. Zlepšil jsem svou fyzičku, začal jsem eliminovat ve svém životě stres. Absolvoval i workshop, čímž se mi ještě více otevřeli oči a pochopil jsem na co se musím ještě ve svém životě zaměřit. Díky, že mě inspiruješ a si mi dobrým parťákem.

Pořádám workshopy a jsem řečníkem na vzdělávacích akcích a konferencích

Proč se mnou lidé spolupracují?

1.) Mají úžasný nápad, který by chtěli změnit na podnikání. . .

2.) Jejich aktuální podnikání zasáhla prodejní stagnace. . . 

3.) Jejich aktuální podnikání prochází transformací a potřebují pohled zvenčí. . .

4.) Mají Jídelníček, trenéra, ale stále se jim nedaří zhubnout. . .

5.) Myslí si, že už se nemají jak sportovně posunout. . .

6.) Sportovní tým trénuje na hraně limitů, ale neví, jak to uregenerovat. . .

7.) Kvalitní spánek nemá velká část naší populace, rád lidem radím jak na něj. . .

8.) Mají velké cíle a sny, chtějí tedy co nejvíce urychlit cestu k nim. . .

9.) Uvědomili si, že jejich životní styl je cestou k velkým zdravotním problémům. . .

10.) Jsou hodně ve stresu, nemají sebevědomí a hledají jak z toho ven. . .

Oblasti ve kterých se orientuji

Mentální nastavení

Marketing & Brandbuilding

Vize, strategie, plánování

Orientace na cíl

U

Analýza a pohled z venčí

Procesy a rituály

Regenerace & Trénink

Struktura & Rozhodování