JAK TI MŮŽU POMOCI.

Jaké formy spolupráce nabízím

indoor

Věřím i v sílu osobního setkání. Ačkoliv se většina mých klientů ode mě nachází stovky kilometrů daleko, je pro mě důležité se čas od času potkat i fyzicky. Můžeme se sejít u vás, v kavárně či restauraci, nebo vás srdečně přivítám ve své koučovně. Důležité je, abychom vytvořili prostor, kde se můžeme společně propojit a dosáhnout vašich cílů. 

outdoor

Osobní setkání nemusí být pouze setkání u kávy či čaje, rád se svými klienty vyrážím i do akce. Může se jednat o kratší wallking koučink, můžeme se jít společně otužovat, vyrazit na rozvojovou tůru, zajít do posilovny, nebo vymyslet jiné dobrodružství. Cílem však bude vždy cesta plná otázek a odpovědí. Zároveň mám rád napojení a uvolnění, které při těchto činnostech vzniká. 

online

Díky online prostředí získáte osobní podporu kdykoliv a odkudkoliv. Plánování schůzky je velmi flexibilní a přináší stejné výsledky jako osobní setkání. Tento typ konzultací je preferovaný především u lidí, kteří mají méně času, nebo mají ke mě větší dojezdovou vzdálenost. Tento typ spolupráce je také nejčastějším typem. 

Jak spolupráce probíhá

vstupní pohovor

Začínáme s důkladným osobním pohovorem, kde prozkoumáme vaše cíle, aktuální výzvy a představy. Naslouchám vašim potřebám a snažím se porozumět vaší situaci, abychom mohli společně stanovit jasnou vizi a plán vašeho rozvoje.

fáze pochopení

Během dalších konzultací se zaměřujeme na vaše specifické potřeby a aktuální cíle. Využíváme různé techniky a nástroje, abychom objevili nové perspektivy a mohli tak plně rozvinout váš potenciál. Cílem je dosáhnout trvalých změn. 

zaměřeno na cíl

Během celého procesu koučinku vás aktivně sleduji a podporuji.  Neustále budeme upevňovat naučené dovednosti a upravovat plán, aby byl co nejefektivnější. Jsem zde, abych vás motivoval a udržel na správné cestě k dosažení vašich cílů a vizí.

Reference & Zkušenosti

Tomáše znám asi dvacet let, ale velmi dlouhou dobu jsme se neviděli. Když jsme se po letech náhodně setkali, tak věřím, že to nebyla jen náhoda, ale byla to příležitost ke změně. V obchodě se mi dařilo, ale v životě mi něco scházelo. Když jsem pochopil, jak Tomáš funguje a s čím mi může pomoci, tak se teprve začali dít věci. Zlepšil jsem svou fyzičku, začal jsem eliminovat ve svém životě stres. Díky Tomovi jsem absolvoval i workshop od Sporthacking institutu, čímž se mi ještě více otevřeli oči a pochopil jsem na co se musím ještě více ve svém životě zaměřit. Díky, že mě inspiruješ a si mi dobrým parťákem.

Jakub Daněk

Obchodník a lektor

Rozvoj skupin

Tomáš mě provedl otužováním a dechovými technikami. Mohu říci, že jsem získal velmi užitečné nástroje pro zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Věřím, že každý kdo prochází náročnějším obdobím by si mohl přiznat, že je fajn říci si o pomoc.

Petr Číž

Odborník na umělecké instalace

Naprosto fantastický zážitek, od příchodu až do poslední minuty. Ze srdce děkuji Tomovi a Zuzce za tento nezapomenutelný den plný intenzivních zážitků. 

Lucka Podolová

Aip coach, Reference z workshopu