DAYOFF | Dechové techniky, wellness a relax

Dopřej svému tělu i mysli odpočinek

Workshop proběhne 26. listopadu 2023

Na co se můžeš těšit?

Dechová technika

Dechové techniky

Dokonalý odpočinek a relaxace

Relaxaci

Sauna

Saunování

Know-how

Unikátní know-how

– Naučíme tě jak se zbavit stresu a napětí pomocí dechu.

– Dostaneš rady a tipy, jak zlepšit svůj spánek.

– Naučíš se techniky, které ti dopomohou ke zdravějšímu tělu.

– Užiješ si uvolňující automasáž, wellness a nádherné prostředí.

– Dostaneš dostatek prostoru na otázky a sdílení. 

Teorie i praxe

Dayoff je praktický koncept, ve kterém s vámi projdeme procesem uvolňujících a regeneračních technik, abyste se i v této hektické a rychlé době dokázali dokonale uvolnit. Ukážeme vám několik dechových technik, které pomáhají odbourávat stres, navodí vám pocit relaxace a dopomůžou k čisté a jasné mysli. 

Po praktické dechové části se dostaneme k regeneraci ve wellness a necháme odpočinout kromě naší mysli i tělo. A jelikož nám po wellness možná trochu vyhládne, tak se můžeme těšit na vynikající oběd v oceňované restauraci Symfonie.

Po obědě vám poradíme jak rozproudit v těle energii a načerpat síly i během náročných pracovních dní. Zároveň si ukážeme techniky, které nám pomáhají aktivovat naše zatuhlé svaly a dopomáhají tak k rychlejšímu uvolnění. Na závěr naší společné cesty proběhne ještě teoretický blok, kde bude prostor na vaše dotazy a společné sdílení.

K čemu ti Dayoff může pomoci?

Imunita

Imunita

Mnoho věděckých studií hovoří o prospěchu chladové terapie na náš imunitní systém. Pokud toužíte po lepším zdraví, tak jsou informace na tomto workshopu pro vás jako ušité.

Spánek

Spánek

Mnoho z nás má velké problémy usnout a následně i s kvalitou spánku. Prozradíme si praktické tipy, jak si svůj spánek zlepšit a zkvalitnit.

Energie

Energie

Cítíš, že máš v životě propad energie? Neumíš s ní pracovat a nevíš jak si jí přirozeně navýšit? Pokud chceš v životě více energie, dostaneš užitečné rady jak na to.

Regenerace

Regenerace

Řada studií na profesionálních sportovcích i obyčejných lidech prokázala znatelné urychlení regenerace, pokud naše tělo vystavíme nejen sauně, ale i chladu.

Hormony

Hormony

Během dechových technik a terapie chladem i horkem v našem těle probíhá mnoho biochemických procesů, které mají pozitivní vliv na náš organismus.

Stres

Stres

Stres je jedním z největších strašáků dnešní doby. Zkoumá se, že může až za 8 z 10 nemocí. Zároveň jsme mu vystaveni v dnešní rychlé době všichni. Naučíme se jej tedy odbourat.

Úspěch

Úspěch

Úspěch je do velké míry spojený s pozitivními návyky. Pokud se naučíme pracovat s těmi svými, tak jsme na té nejlepší cestě jak se úspěchu přiblížit.

Mentální nastavení

Mentální nastavení

Vystavit se chladu je jeden z tréninků našeho mentálního nastavení. Při vstupu do ledové vody je totiž důležité překonat sám sebe. Toto umění je důležité neustále trénovat.

Jak bude Dayoff probíhat?

více než sedm hodin

pouze deset míst

důležité okruhy

Kdy:

26. listopadu 2023

Cena:

Cena workshopu je 5.900 Kč.

Co zahrnuje cena?

 • Pronájem prostorů hotelu, tedy prostory jurty a konferenčního sálu.
 • Vynikající obědové pohoštění v restauraci Symfonie.
 • Vstup do wellness zóny (finská, bylinková, parní a solná sauna, bazén, vířivka).
 • Augustiniánská voda.
 • Cena zahrnuje čas průvodců, dlouholeté zkušenosti a jejich unikátní know-how.
 • Skripta, které vám i po workshopu budou průvodcem na vaší cestě.
 • Dvě setkání. Jedno na Augustiniánském domu a jedno v přírodě.

 

  Pár fotek z minulosti:

  Kde ?

  DAYOFF se bude odehrávat v lázeňském městě Luhačovice v nádherném a  unikátním prostředí hotelu Augustiniánský dům. Tento tradiční lázeňský dům zde stojí od roku 1904 a byl oblíbeným místem Leoše Janáčka, který zde napsal světoznámá díla – Liška Bystrouška nebo Glagolskou mši. Kromě bohaté historie je Augustiniánský dům i nádhernou architektonickou stavbou, ve které naleznete kapli Panny Marie, nebo zahradu šesti smyslů s meditační jurtou. Součástí tohoto čtyřhvězdičkového hotelu je i obchůdek s dárkovými předměty, odpočinkový bar & kavárna a také restaurace Symfonie, která je jednou z nejvíce oceňovaných restaurací v republice. Posláním tohoto hotelu je tedy pečovat o vaše tělo i duši. Kde jinde si tedy užít jedinečný zážitek, v podobě workshopu, který vám může pomoci k zdravému a spokojenému životu.

  Bližší informace:

  • Probereme plusy i mínusy Wim Hof metody, naučíme vás dechovou techniku pro lepší usínání, nebo se naučíme pomocí dechu navodit pocit relaxace
  • Budeme mít k dispozici dvě hodiny ve wellness zóně hotelu Augustiniánský dům. Je zde finská, parní, bylinková a solná sauna. Dále si můžete užít bazén s protiproudem, vířivku a odpočívárnu.
  • V ceně je zahrnut oběd v restauraci Symfonie. Maurerův výběr tuto restauraci řadí do TOP 20 restaurací v ČR.
  • Když se prováděli výzkumy mezi extrémně úspěšnými lidmi, tak se našlo několik společných rysů vedoucích k úspěchu. Rád vám jejich know-how úspěchu a dlouhodobé spokojenosti prozradím.

   

  • Péče o sebe sama. Naučíme vás techniky, jak se uvolnit a jak si například pomoci od zatuhnutého svalového tonusu. 

  Kdo je Limithacker?

  Jmenuji se Tomáš a jsem člověk, který má rád smysluplné výzvy, neustále se rozvíjí a nerad stagnuje. V mé praxi se zaměřuji na tři životní oblasti, kterými jsou fungování těla, práce s myslí a naše životní i pracovní mise.

  Běheme posledních let jsem dopomohl stovkám lidí k řízenému ponoru v ledové vodě, pomáhal jsem je vést na cestě k lepší fyzické i mentální pohodě a snažil jsem se je inspirovat k lepšímu životnímu stylu.

  Jednou z oblastí, ve které se neustále snažím vzdělávat, rozvíjet a testovat je regenerace. Mentální i fyzická nám totiž extrémně ovlivňuje náš život. Právě proto velmi rád předávám své zkušenosti a znalosti na přednáškách a workshopech.

  Krom své rodiny miluji sport, a to především fotbal. Jsem trenér a také působím jako konzultant a mentor v oblasti životního stylu vedoucího ke zdraví, spokojenosti a úspěchu.

  Kdo je Jana Kramářová?

  Narodila jsem se na Ukrajině ve městě Vinnica, kde jsem prožila své dětství. V 6 letech jsme se s maminkou přestěhovaly do České republiky. Ve Vizovicích jsem absolvovala Střední školu oděvní a služeb. Nyní se několikrát ročně účastním vzdělávacích kongresů ve Španělské Malaze. Pořádám přednášky, které se zaměřují na problematiku vlasů a vlasové pokožky a jelikož věřím, že život není pouze souhrn náhod, věnuji se ve své praxi psychosomatice a tomu, jak psychika ovlivňuje každého z nás.

  Ve své praxi využívám dechové techniky s propojením masáže hlavy. Jsem ráda, že mám v týmu speciality v oblasti celostní medicíny, trichologie, vlasové stylisty, dermotrichologie a kosmetiky. O své klienty pečuji a pomáhám již od roku 2011.

  Vzdělání je pro mě celoživotní cesta, která mě baví a pomáhá rozvíjet oblasti, na které se primárně zaměřuji, protože tělo a kůže je jen odrazem toho, co se děje ve vnitř organismu. Hledání příčin je pro mě prioritou.

  Reference  &  Zkušenosti

  Zúčastnil som sa kurzu Tomáša v Luhačoviciach. Ráno snežilo a čo začalo ako romantický výlet sa zmenilo na celkom dobrú kĺzačku na ceste. Niektoré veci v živote ovlivníme a niektoré ako napríklad počasie, nie. Takže vstupné podmienky nemal Tomáš vôbec jednoduché. Ale po príchode bolo všetko inak. Už len samotné miesto vo mne vyvolávalo pokoj a kľud. Zavnímal som prepojenie miesta a témy samotného kurzu. Organizačne to bolo všetko perfektné. Bolo vidno, že Tomáš nič nepodcenil a svedomito sa pripravil. Pri ukážkach dýchania som pocítil maximálne uvoľnenie (určite za to mohol i Tomášov ukľudňujúcimi hlas). Sám som bol prekvapený intenzitou toho zážitku. Fakt som to nečakal. Taktiež sa mi podarilo prekonať sám seba, keď som po prvý krát vstúpil do vody, pri teplotě vzduchu ktorá mala menej ako dva stupne. Po tomto zážitku nasledoval obed, ktorého menu ladilo s témou i celkovým prežívaním. Z kurzu som si odniesol nielen nové poznatky, ale najmä neuveriteľný pocit pokoja. Odporúčam zažiť. Pavel

  Ing. Pavel Taraba, Ph.D.

  Proděkan

  Naprosto fantastický zážitek, od příchodu až do poslední minuty. Ze srdce děkuji Tomovi a Zuzce za tento nezapomenutelný den plný intenzivních zážitků. 

  Lucka Podolová

  Aip coach, Reference z workshopu

  Rozvoj skupin

  Tomáš mě provedl otužováním a dechovými technikami. Mohu říci, že jsem získal velmi užitečné nástroje pro zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Věřím, že každý kdo prochází náročnějším obdobím by si mohl přiznat, že je fajn říci si o pomoc.

  Petr Číž

  Odborník na umělecké instalace

  Tomáše znám asi dvacet let, ale velmi dlouhou dobu jsme se neviděli. Když jsme se po letech náhodně setkali, tak věřím, že to nebyla jen náhoda, ale byla to příležitost ke změně. V obchodě se mi dařilo, ale v životě mi něco scházelo. Když jsem pochopil, jak Tomáš funguje a s čím mi může pomoci, tak se teprve začali dít věci. Zlepšil jsem svou fyzičku, začal jsem eliminovat ve svém životě stres. Díky Tomovi jsem absolvoval i workshop od Sporthacking institutu, čímž se mi ještě více otevřeli oči a pochopil jsem na co se musím ještě více ve svém životě zaměřit. Díky, že mě inspiruješ a si mi dobrým parťákem.

  Jakub Daněk

  Obchodník a lektor

  Potřebuješ s něčím poradit? Máš nějaký problém?

  Zuza má u nás na starost organizaci akcí, tak jí neváhej zavolat a ona ti ráda pomůže.

  +420 728 691 283

  zuzka@limithacker.cz

   

  Nikdy již nebude lepší šance

  Kdy jindy když ne právě teď? Neprováhejte svou příležitost na unikátní a inspirativní zážitek.

  Časté otázky

  Jedná se o workshop Wim Hof metody?

  Ne, nejsem zaměřený pouze na jednu metodu, ale sám jsem si prošel kurzem Wim Hofovi metody. Tato metoda má mnoho zajímavých benefitů a sám Wim Hof je velký úkaz a inspirace, ale tato metoda má i své limity. Právě kvůli těmto limitům se snažím být otevřený mnoha metodám a i hledat další či vytvářet své. Můj přístup je totiž složený z překonávání limitů a hranic, což mě neustále nutí posouvat dál, vzdělávat se a být otevřeným člověkem. Na tomto workshopu si však vyzkoušíme i tuto metodu. 

  Pro koho je workshop vhodný?

  Cesta za šťastným, spokojeným a zdravým životem nezná omezení. Workshop je tedy vhodný pro každého, kdo se chce dozvědět více o dechových technikách, otužování, sauně. Zároveň je workshop určen pro všechny, kteří se chtějí stát vědomým tvůrcem svého života.

  Má workshop nějaké omezení?

  Ano, workshop není určen lidem pod 15 let, lidský organismus musí do některých technik teprve dozrát, a proto je potřeba přistupovat pozvolna. Zároveň nedoporučujeme workshop pro těhotné, naše tělo bude vystaveno extrémním vlivům a nechceme ohrozit vývoj plodu (rádi se s vámi ale uvidíme po těhotenství). V neposlední řadě je potřeba zvážit i svůj zdravotní stav. Ač je můj přístup pozvolný a jemný, tak v případě závažných nemocí srdce, apod. je vhodné workshop vynechat.

  Je pro mě otužování bezpečné?

  Ano, naše tělo je k tomu přirozeně uzpůsobeno, je však potřeba dodržet správné zásady a nepřekonávat vše na sílu. 

  Co když se neotužuji, nebo si dávám jen studenou sprchu?

  Není potřeba mít strach, nikoho do ničeho nenutíme, každé rozhodnutí je jen na vás. Zároveň je celotělový ponor tím největším zážitkem, který vám tak trochu otevře oči ke změně návyků.

  Jsem sportovec, co si z workshopu odnesu?

  Naučíš se lépe pracovat se svým tělem, pochopíš principy správné regenerace a řekneme si jak cíleně zvyšovat tvůj výkon za pomoci správných rituálů. 

  Co mi dá workshop jako vrcholovému manažerovi?

  Každý manažer by měl být především inspirativním lídrem. Workshop ti pomůže stát se přesně takovou osobou. Naučí tě lépe zvládat stresové situace a zároveň pochopíš, proč je odpočinutý lídr tím pravým ořechovým pro růst tvého businessu. 

  Nejsem sportovec ani manažer, jsem matka dvou dětí, má pro mě workshop smysl?

  Pokud pro tebe má smysl být klidná, vyrovnaná máma s dostatkem energie, tak určitě má. Každý jsme jako květina. Pokud se o květinu staráme, tak vykvete. Když jí však lásku nedáváme, tak uvadne. Je tedy důležité pochopit, že sebeláska je důležitým aspektem našeho života a tento workshop ti k tomu může dopomoci.