Konference, přednášky, workshopy.

Předávám své know-how na konferencích či přednáškách

Školím a pořádám firemní a týmové workshopy

Pořádám odpočinkové a rozvojové akce

Právě připravuji: Akademii funkčího dechu

Během akademie funkčního dechu vás naučím jak efektivně využívat dýchání a získat si tak až 19x více energie. Mimo to vás naučím techniky pro hlubokou relaxaxi, uvolnění, nebo na zvyšování fyzického i psychického výkonu. 

Zúčastnil som sa kurzu Tomáša v Luhačoviciach. Ráno snežilo a čo začalo ako romantický výlet sa zmenilo na celkom dobrú kĺzačku na ceste. Niektoré veci v živote ovlivníme a niektoré ako napríklad počasie, nie. Takže vstupné podmienky nemal Tomáš vôbec jednoduché. Ale po príchode bolo všetko inak. Už len samotné miesto vo mne vyvolávalo pokoj a kľud. Zavnímal som prepojenie miesta a témy samotného kurzu. Organizačne to bolo všetko perfektné. Bolo vidno, že Tomáš nič nepodcenil a svedomito sa pripravil. Pri ukážkach dýchania som pocítil maximálne uvoľnenie (určite za to mohol i Tomášov ukľudňujúcimi hlas). Sám som bol prekvapený intenzitou toho zážitku. Fakt som to nečakal. Taktiež sa mi podarilo prekonať sám seba, keď som po prvý krát vstúpil do vody, pri teplotě vzduchu ktorá mala menej ako dva stupne. Po tomto zážitku nasledoval obed, ktorého menu ladilo s témou i celkovým prežívaním. Z kurzu som si odniesol nielen nové poznatky, ale najmä neuveriteľný pocit pokoja. Odporúčam zažiť. Pavel

Ing. Pavel Taraba, Ph.D.

Proděkan

Naprosto fantastický zážitek, od příchodu až do poslední minuty. Ze srdce děkuji Tomovi a Zuzce za tento nezapomenutelný den plný intenzivních zážitků. 

Lucka Podolová

Aip coach, Reference z workshopu

Rozvoj skupin

Tomáš mě provedl otužováním a dechovými technikami. Mohu říci, že jsem získal velmi užitečné nástroje pro zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Věřím, že každý kdo prochází náročnějším obdobím by si mohl přiznat, že je fajn říci si o pomoc.

Petr Číž

Odborník na umělecké instalace

Tomáše znám asi dvacet let, ale velmi dlouhou dobu jsme se neviděli. Když jsme se po letech náhodně setkali, tak věřím, že to nebyla jen náhoda, ale byla to příležitost ke změně. V obchodě se mi dařilo, ale v životě mi něco scházelo. Když jsem pochopil, jak Tomáš funguje a s čím mi může pomoci, tak se teprve začali dít věci. Zlepšil jsem svou fyzičku, začal jsem eliminovat ve svém životě stres. Díky Tomovi jsem absolvoval i workshop od Sporthacking institutu, čímž se mi ještě více otevřeli oči a pochopil jsem na co se musím ještě více ve svém životě zaměřit. Díky, že mě inspiruješ a si mi dobrým parťákem.

Jakub Daněk

Obchodník a lektor

Právě je příležitost i pro vás, tak není na co čekat!