Za hranice nemožného | Sauna, dech a otužování

Odemkni potenciál svého těla i mysli

22. 1. 2023

Na co se můžeš těšit?

Dechová technika

Dechové techniky

Otužování

Otužování

Sauna

Saunování

Know-how

Unikátní know-how

V životě je pro nás důležitých několik věcí, které dělím do tří pilířů. Jedním z nich je zdravé a silné tělo. Druhým je čistá, odolná a kreativní mysl. A posledním pilířem je spokojená a úspěšná mise. Na tomto workshopu vás naučím, jak mezi těmito pilíři umět najít harmonii. Pomůžou nám v tom dechové techniky, otužování a sauna. To vše v luxusním prostředí hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích.

Teorie i praxe

Provedu tě otužovacím rituálem, který ti může změnit život. Ukážu ti několik dechových technik, které pomáhají odbourávat stres, navodí ti pocit relaxace, nebo tě ideálně připraví na otužilecký ponor.

Po intenzivní dechové části se samozřejmě dostaneme i k otužování. Společně se bezpečným způsobem vystavíme účinkům chladové terapie v nádherném otužovacím jezírku.

Abychom ještě více umocnili regeneraci těla i mysli, tak si užijeme dvě hodiny ve wellness prostředí hotelu Augustiniánský dům. A jelikož nám možná trochu vyhládne, tak se můžeme těšit na vynikající oběd v oceňované restauraci Symfonie.

Na závěr naší společné cesty proběhne ještě teoretický blok, kde bude prostor na vaše dotazy a společné sdílení.

K čemu ti workshop může pomoci?

Imunita

Imunita

Mnoho věděckých studií hovoří o prospěchu chladové terapie na náš imunitní systém. Pokud toužíte po lepším zdraví, tak jsou informace na tomto workshopu pro vás jako ušité.

Spánek

Spánek

Mnoho z nás má velké problémy usnout a následně i s kvalitou spánku. Prozradíme si praktické tipy, jak si svůj spánek zlepšit a zkvalitnit.

Energie

Energie

Cítíš, že máš v životě propad energie? Neumíš s ní pracovat a nevíš jak si jí přirozeně navýšit? Pokud chceš v životě více energie, dostaneš užitečné rady jak na to.

Regenerace

Regenerace

Řada studií na profesionálních sportovcích i obyčejných lidech prokázala znatelné urychlení regenerace, pokud naše tělo vystavíme nejen sauně, ale i chladu.

Hormony

Hormony

Během dechových technik a terapie chladem i horkem v našem těle probíhá mnoho biochemických procesů, které mají pozitivní vliv na náš organismus.

Stres

Stres

Stres je jedním z největších strašáků dnešní doby. Zkoumá se, že může až za 8 z 10 nemocí. Zároveň jsme mu vystaveni v dnešní rychlé době všichni. Naučíme se jej tedy odbourat.

Úspěch

Úspěch

Úspěch je do velké míry spojený s pozitivními návyky. Pokud se naučíme pracovat s těmi svými, tak jsme na té nejlepší cestě jak se úspěchu přiblížit.

Mentální nastavení

Mentální nastavení

Vystavit se chladu je jeden z tréninků našeho mentálního nastavení. Při vstupu do ledové vody je totiž důležité překonat sám sebe. Toto umění je důležité neustále trénovat.

Parametry workshopu

více než sedm hodin

pouze deset míst

důležité okruhy

Kdy:

Workshop proběhne 22. 1. 2023.

Cena:

Cena workshopu je 6.800 Kč. Každá další osoba během jedné registrace má workshop za 6.500 Kč.

Co zahrnuje cena?

 • Pronájem prostorů hotelu, tedy prostory jurty a konferenčního sálu.
 • Vynikající obědové pohoštění v restauraci Symfonie.
 • Vstup do wellness zóny (finská, bylinková, parní a solná sauna, bazén, vířivka).
 • Augustiniánská voda.
 • Cena zahrnuje čas školitele, dlouholeté zkušenosti a jeho unikátní know-how.
 • Skripta, které vám i po workshopu budou průvodcem na vaší cestě.
 • Ještě jedno dobrovolné a neformální setkání na konci otužilecké sezóny

 

  Kde ?

  Workshop se bude odehrávat v lázeňském městě Luhačovice v nádherném a  unikátním prostředí hotelu Augustiniánský dům. Tento tradiční lázeňský dům zde stojí od roku 1904 a byl oblíbeným místem Leoše Janáčka, který zde napsal světoznámá díla – Liška Bystrouška nebo Glagolskou mši. Kromě bohaté historie je Augustiniánský dům i nádhernou architektonickou stavbou, ve které naleznete kapli Panny Marie, nebo zahradu šesti smyslů s meditační jurtou. Součástí tohoto čtyřhvězdičkového hotelu je i obchůdek s dárkovými předměty, odpočinkový bar & kavárna a také restaurace Symfonie, která je jednou z nejvíce oceňovaných restaurací v republice. Posláním tohoto hotelu je tedy pečovat o vaše tělo i duši. Kde jinde si tedy užít jedinečný zážitek, v podobě workshopu, který vám může pomoci k zdravému a spokojenému životu.

  Bližší informace:

  • Probereme plusy i mínusy Wim Hof metody, naučím vás dechovou techniku pro lepší usínání, nebo se naučíme pomocí dechu navodit pocit relaxace.
  • Zjistíme, jaké benefity nám otužování přináší, zároveň si řekneme jak na bezpečné otužování a také vás naučím přípravnou techniku na ledový ponor.
  • Budeme mít k dispozici dvě hodiny ve wellness zóně hotelu Augustiniánský dům. Je zde finská, parní, bylinková a solná sauna. Dále si můžete užít bazén s protiproudem, vířivku a odpočívárnu.
  • V ceně je zahrnut oběd v restauraci Symfonie. Maurerův výběr tuto restauraci řadí do TOP 20.
  • Když se prováděli výzkumy mezi extrémně úspěšnými lidmi, tak se našlo několik společných rysů vedoucích k úspěchu. Rád vám jejich know-how úspěchu a spokojenosti prozradím.

   

  • Ještě jedno dobrovolné a neformální setkání na konci otužilecké sezóny

  KDO JE LIMITHACKER?

  Jmenuji se Tomáš a jsem člověk, který má rád smysluplné výzvy, neustále se rozvíjí a nerad stagnuje. V mé praxi se zaměřuji na tři životní oblasti, kterými jsou fungování těla, práce s myslí a naše životní i pracovní mise.

  Běheme posledních let jsem dopomohl stovkám lidí k řízenému ponoru v ledové vodě, pomáhal jsem je vést na cestě k lepší fyzické i mentální pohodě a snažil jsem se je inspirovat k lepšímu životnímu stylu.

  Jednou z oblastí, ve které se neustále snažím vzdělávat, rozvíjet a testovat je regenerace. Mentální i fyzická nám totiž extrémně ovlivňuje náš život. Právě proto velmi rád předávám své zkušenosti a znalosti na přednáškách a workshopech.

  Krom své rodiny miluji sport, a to především fotbal. Jsem trenér a také působím jako konzultant a mentor v oblasti životního stylu vedoucího ke zdraví, spokojenosti a úspěchu.

  Limithacker v obrazech

  Potřebuješ s něčím poradit? Máš nějaký problém?

  Zuza má u nás na starost organizaci akcí, tak jí neváhej zavolat a ona ti ráda pomůže.

  +420 728 691 283

  zuzka@limithacker.cz

   

  Nikdy již nebude lepší šance

  Kdy jindy když ne právě teď? Neprováhejte svou příležitost na unikátní a inspirativní zážitek.

  Časté otázky

  Jedná se o workshop Wim Hof metody?

  Ne, nejsem zaměřený pouze na jednu metodu, ale sám jsem si prošel kurzem Wim Hofovi metody. Tato metoda má mnoho zajímavých benefitů a sám Wim Hof je velký úkaz a inspirace, ale tato metoda má i své limity. Právě kvůli těmto limitům se snažím být otevřený mnoha metodám a i hledat další či vytvářet své. Můj přístup je totiž složený z překonávání limitů a hranic, což mě neustále nutí posouvat dál, vzdělávat se a být otevřeným člověkem. Na tomto workshopu si však vyzkoušíme i tuto metodu. 

  Pro koho je workshop vhodný?

  Cesta za šťastným, spokojeným a zdravým životem nezná omezení. Workshop je tedy vhodný pro každého, kdo se chce dozvědět více o dechových technikách, otužování, sauně. Zároveň je workshop určen pro všechny, kteří se chtějí stát vědomým tvůrcem svého života.

  Má workshop nějaké omezení?

  Ano, workshop není určen lidem pod 15 let, lidský organismus musí do některých technik teprve dozrát, a proto je potřeba přistupovat pozvolna. Zároveň nedoporučujeme workshop pro těhotné, naše tělo bude vystaveno extrémním vlivům a nechceme ohrozit vývoj plodu (rádi se s vámi ale uvidíme po těhotenství). V neposlední řadě je potřeba zvážit i svůj zdravotní stav. Ač je můj přístup pozvolný a jemný, tak v případě závažných nemocí srdce, apod. je vhodné workshop vynechat.

  Je pro mě otužování bezpečné?

  Ano, naše tělo je k tomu přirozeně uzpůsobeno, je však potřeba dodržet správné zásady a nepřekonávat vše na sílu. 

  Co když se neotužuji, nebo si dávám jen studenou sprchu?

  Není potřeba mít strach, nikoho do ničeho nenutíme, každé rozhodnutí je jen na vás. Zároveň je celotělový ponor tím největším zážitkem, který vám tak trochu otevře oči ke změně návyků.

  Jsem sportovec, co si z workshopu odnesu?

  Naučíš se lépe pracovat se svým tělem, pochopíš principy správné regenerace a řekneme si jak cíleně zvyšovat tvůj výkon za pomoci správných rituálů. 

  Co mi dá workshop jako vrcholovému manažerovi?

  Každý manažer by měl být především inspirativním lídrem. Workshop ti pomůže stát se přesně takovou osobou. Naučí tě lépe zvládat stresové situace a zároveň pochopíš, proč je odpočinutý lídr tím pravým ořechovým pro růst tvého businessu. 

  Nejsem sportovec ani manažer, jsem matka dvou dětí, má pro mě workshop smysl?

  Pokud pro tebe má smysl být klidná, vyrovnaná máma s dostatkem energie, tak určitě má. Každý jsme jako květina. Pokud se o květinu staráme, tak vykvete. Když jí však lásku nedáváme, tak uvadne. Je tedy důležité pochopit, že sebeláska je důležitým aspektem našeho života a tento workshop ti k tomu může dopomoci.