Mé zaměření

Existují dvě roviny mého zaměření. První rovinou je individuální rovina, kde řeším problémy daného jednotlivce. V druhé rovině pracuji na týmovém, nebo firemním rozvoji. 

Firemní zaměření:

Člověk  |  Výkon

„Uč se od nejlepších a staň se nejlepším.“

Dlouhodobě spolupracuji s těmi nejlepšími a díky tomu získávám unikátní know-how, které Vám rád předám. Znám své schopnosti a vím, že na všechno nestačím sám, a právě proto mám týmu skvělých kolegů z různých odvětví, ale se stejně silným odhodláním pomáhat druhým.

Z firmami tedy řeším obchodní výkonnost a motivaci, primární prvky z marketingu, ale na co kladu velký důraz je firemní komunita. Tedy lidé s firmou spjatí. Firemní wellbeing je základem úspěchu. Již Baťa věděl, že spokojený zaměstnanec je klíčem k firemnímu růstu.

 

Rozvoj skupin

“ŽIVOT, KTERÝ ŽIJU, JE ŠKOLA, KTEROU UČÍM.”

-Vít Schlesinger

Zaměřen na jednotlivce:

Staň se lepší verzí sebe sama

„Překonávej své limity!“

Každý člověk je jedinečná bytost vykazující unikátní vzorce chování. Práce s jednotlivci je tedy snad ještě důležitější, než je práce se skupinou.

Většina z nás si v sobě nese mnoho obav a strachů. Máme mnoho překážek a bloků.  Nevyužíváme naplno svůj potenciál, který je nám daný a to je obrovská škoda. 

Vzhledem k tomu, že má práce spočívá v komplexním pohledu na věc, tak vím, že se dokážu na tvůj příběh i tvé sny a očekávání podívat očima, které sice umí vidět chyby, ale hledají především to dobré. 

Můj styl vychází z filozofie Sporthackingu, za kterou stojí můj mentor a Sporthacker Vít Schlesinger. Základem tohoto směru je kvalitní stravování, pohyb, regenerace a mentální nastavení. 

Pokud byste se tedy chtěli na své životní cestě posouvat dál, tak se rád stanu Vaším průvodcem na cestě ke spokojenosti.