Konzultant zdravého životního stylu

Systers - Konzultant

Kvalita našeho zdraví, je odrazem našeho života…

Jako konzultant zdravého životního stylu uplatňuji vzdělání Mindset Health coache a roky zkušeností ze Sporthacking institutu. Svým přístupem jsem již pozitivně ovlivnil stovky lidí a rád vám své zkušenosti předám také. 

Má filozofie je postavena na třech důležitých pilířích. Prvním pilířem je oblast těla, ve kterém řeším vaše fyzické predispozice a vše co ovlivňuje vaši biologii. Druhým pilířem je mysl. Zde řešíme jak váš osobní rozvoj, odbourávání stresu, tak třeba můžeme zabrouzdat i do spirituality. Třetím pilířem je oblast vaší mise. Myslím tím jak misi pracovní, tak i osobní, tedy sportovní nebo vztahovou. 

Pokud tedy toužíte žít zdravý, šťastný a úspěšný život, bez zbytečných limitů, tak vás rád předám své roky ověřené „know-how“. 

Co se skrývá pod pojmem konzultant zdravého životního stylu?

Výživa

Výživové poradenství

Sportovní příprava

Pohybové poradenství

Věda & Biologie

Věda o biologii

Výživa

Coaching i Mentoring

Fotbalový trenér

Fotbalu se věnuji prakticky celý život. Od šesti let jsem začal prohánět Vsetínské hřiště a trávníky s kopačkami na nohou. A zhruba před čtyřmi lety jsem začal své zkušenosti zúročovat i jako trenér. Začínal jsem u starších žáků, přes dorost a nyní mé zkušenosti využívají i muži. Do mé trenérské filozofie je silně propsaný fakt, že jsem jeden ze členů Sporthacking institutu. Dávám tedy velký důraz nejenom na fyzický trénink, ale i na mentální přípravu, stravu, regeneraci. 

S tímto přístupem si hodlám tvrdit, že dosahuji velmi dobrých výsledků, které se propisují i do bodových tabulek a hráčského progresu. 

Má práce v číslech

Zlepšení žáci
Zlepšení dorost

Ač je vidět značný posun v tabulce, tak pro mě je klíčový především fakt spjatý s porovnání inkasovaných gólů. Před mým nástupem je vidět problém v defenzivní činnosti, který během velmi krátké doby a prakticky s neměnnou sestavou dokážeme celkem rychle řešit. Řešením je vhodná  typologie hráčů na daných pozicích a celkové pojetí taktické připravenosti. Nebojím se tedy z útočníka uděla obránce a naordinovat týmu hodně ofenzivně laděné bránění. Ten nejdůležitější prvek je však chemie týmu. Ta musí fungovat vždy a věřím, že znám recept jak ji tvořit. 

Trenér
Akademie baník
Trenér dorostu
Fotbalový coach