Redukce stresu

Tento program je inovativní řešení na redukci stresu, který lidem pomáhá dosáhnout v životě klidu a pohody . S programem se naučíte správně dýchat, meditovat a zaměřovat své myšlenky na pozitivní věci. S jasným a snadno srozumitelným postupem se budete postupně učit efektivní techniky a strategie pro zvládání stresových situací. Mé metody jsou podloženy vědeckými poznatky a jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého klienta. Není na co čekat. Připoj se do programu a započni cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu!

S čím ti pomůžu?

Redukce tuku

Meditace

Budování kondice

Dechové techniky

Zdravé stravování

Techniky zvládání stresu

Zdravé stravování

Zdravé návyky

Proč již nikdy nechci žít ve stresu?

Když jsem byl ještě dítě, tak můj otec dostal zhoubný nádor. Strach z jeho smrti nás pronásledoval několik let. Každodenní stres je enormní zátěž pro vaše fyzické i mentální zdraví. Razantně to tedy ovlivnilo život nejen otci, ale i mě. Tehdy jsem se zařekl, že už takto žít nechci.

O pár let později, jsem se však přistihl, že doma sedím paralyzovaný nad počítačem a nedokážu odepsat na email. Pod tíhou pracovních úkolů mi tělo vypovědělo službu. Horečka, slabost, nechutenství, ale hlavně nechuť dál v čemkoliv pokračovat. Nyní již vím, že tudy cesta nevede a rád tě naučím, jak zbavit stresu i tvůj život.

Má přeměna

Program na redukci stresu

 • Máš na výběr dvou nebo tří měsíční program zaměřený na redukci stresu a vybudování zdravých návyků, díky kterým budete žít dlouhý, zdravý a hlavně šťastný život
 • Základní diagnostika a definice aktuálního stavu
 • Stanovení cílů a vizí
 • Vytipování kritických/ztěžujících bodů a nastavení strategie jak minimalizovat rizika
 • Stravovací doporučení, konzultace
 • Edukace v tvorbě návyků a postupy jak se zbavovat zlozvyků

Popis: 6-9 konzultací. Délka konzultace je 60-90 minut. Po hodině budeme pomalu končit, pokud však budeme mít rozdělané téma, tak ho v polovině neutnu. Zároveň však nebudu účtovat ani něco navíc. V ceně je zahrnuta vstupní diagnostická konzultace, následné vypracování doporučení, samotný program který se skládá z výuky technik a domácích cvičení, následně pravidelné setkání za účelem hodnocení aktuálního stavu. Po každém sezení získáte zápis ze sezení.

8 týdnů spolupráce

9.500 Kč

12 týdnů spolupráce

12.000 Kč

Extra podpora – 1.000 Kč/Měs.

Chceš mít možnost se na mě nečekaně obrátit? Právě proto existuje služba EXTRA PODPORA, kdy s tebou budu řešit problémy i mimo domluvené termíny.

Možnosti platby:

Jednorázová platba celého programu, nebo možnost dvou či tří splátek.

Individuální služby:

Vstupní konzultace a zpracovaní vizí a cílů

 • Osobní / Online setkání
 • Konzultace vstupního dotazníku
 • Návod a doporučení na stanovení cílů a vizí
 • Konzultace strategie
 • Konzultace ohledně výživy, pohybu, životního stylu a suplementace
 • Doplňkové edukační materiály

1.500 Kč + 500 Kč Individualizovaný manuál

Individuální konzultace

 • Osobní / Online setkání
 • Nastavení mindsetu pro danou konzultaci
 • Reporting, hodnocení dosavadního průběhu, aktualizace a ladění dalšího postupu
 • Možnost práce s dechovými technikami
 • Přístup Health coache, trenéra a konzultanta

1.500 Kč

Tomáše znám asi dvacet let, ale velmi dlouhou dobu jsme se neviděli. Když jsme se po letech náhodně setkali, tak věřím, že to nebyla jen náhoda, ale byla to příležitost ke změně. V obchodě se mi dařilo, ale v životě mi něco scházelo. Když jsem pochopil, jak Tomáš funguje a s čím mi může pomoci, tak se teprve začali dít věci. Zlepšil jsem svou fyzičku, začal jsem eliminovat ve svém životě stres. Díky Tomovi jsem absolvoval i workshop od Sporthacking institutu, čímž se mi ještě více otevřeli oči a pochopil jsem na co se musím ještě více ve svém životě zaměřit. Díky, že mě inspiruješ a si mi dobrým parťákem.

Jakub Daněk

Obchodník a lektor

Rozvoj skupin

Tomáš mě provedl otužováním a dechovými technikami. Mohu říci, že jsem získal velmi užitečné nástroje pro zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Věřím, že každý kdo prochází náročnějším obdobím by si mohl přiznat, že je fajn říci si o pomoc.

Petr Číž

Odborník na umělecké instalace

Naprosto fantastický zážitek, od příchodu až do poslední minuty. Ze srdce děkuji Tomovi a Zuzce za tento nezapomenutelný den plný intenzivních zážitků. 

Lucka Podolová

Aip coach, Reference z workshopu