Mentor

Kdo je to mentor?

Mentor je člověk, který má znalosti a zkušenosti v rozvíjené oblasti. Mentee (mentorův svěřenec) i mentor by si měli velmi dobře rozumět a věřit si, aby ve spolupráci nevznikaly zábrany, ale naopak se otevíraly nové možnosti a příležitosti. Mentee je často v roli tázajícího, rozvíjená oblast by tedy měla vzejít z jeho potřeb.

Spolupráce s mentorem je většinou na dlouhodobější bázi, jelikož je potřeba převzít nový systém a rozvinout jeho silné stránky, ale zároveň neopomíjet práci i na těch slabších. Výsledky jsou tedy často vidět až v dlouhodobém měřítku.

Jak funguje mentor?

Oblasti o kterých můžeme rozvinout debatu

Regenerace
Podnikání
Život
Mindset
Sport
Limithacker

Společně dosáhneme mistrovství

Seberozvoj je nikdy nekončící proces, který nás posouvá do nových oblastí znalostí a vědění. Sám do něj investuji desítky tisíc ročně, abych dokázal svým svěřencům přinést jen tu nejlepší službu a tedy i ten nejrelevantnější pohled na věc a vlastní zkušenost.

Ač si myslím, že školský systém by si zasloužil značného zlepšení, tak i já jím prošel a to kombinací technického směru a následně jsem vyrazil do vod marketingu. Díky této kombinaci dokáži propojovat širokou paletu informací a poskytuji tak komplexní pohled na věc.

Tou nejlepší školou je však život a tedy vlastní podnikatelské i pracovní zkušenosti. Zde jsem si opět prošel různými pozicemi od vedoucího provozu, technicko-obchodní manažera, přes marketingového stratéga až po manažera rozvoje. V současné době jsem však zapojen na klíčových pozicích v několika projektech. Jedním z nich je projekt Lighthacker, který přináší špičkovou technologii z oblasti zdraví a regenerace. Dále jsem členem Sporthacking institutu, který rozvíjí a inspiruje všechny, kteří touží posouvat své limity. Také jsem součástí projektu Wingman, která strategicky rozvíjí obchodní týmy a business lídry. Zároveň však rozvíjím své projekty z oblasti marketingu, developerské projekty či schopnosti v oblasti sportu a mentoringu. 

Absolvované kurzy, semináře, workshopy

Mám za sebou školení od Honzy Bartoše u kterého jsem absolvoval i jeho digitální akademii, zároveň jsem prošel kurzem od Petra Handlíře a mimo výkoností marketing na facebooku jsem absolvoval i google kurz Digitální garáž, či SEO kurz od Včeliště. Absolvoval jsem různé semináře od Petra Ludwiga z Grow jobu, Jana Mühlfeit či Mariána Jelínka. Prošel jsem kurzem dechových technik a otužování, absolvoval jsem kurz Wim Hof meotody, nebo kurz Fačru na trenérskou licenci. Zároveň mám zbrojní průkaz a lovecký lístek jelikož jsem dosáhl i mysliveckého vzdělání.